Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Ніжки для ванни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Одним із способів закріплення ванни на потрібній висоті є її встановлення на підставки, що нагадують ніжки. І це не лише вдале конструкторське рішення. Таке кріплення виправдане з погляду зручності користування та дизайнерського оформлення всього приміщення.

Але ніжки для ванни не завжди входять до комплектації виробу. Тому доводиться із різноманітних зразків вибирати відповідні конкретної конструкції. А для цього корисно знати їхні види, характеристики та особливості монтажу своїми руками.

Переваги ванни на ніжках

стійкість при дотриманні рекомендацій щодо встановлення;

простота кріплення та монтажу;

витонченість та елегантність стилю;

вільний простір під днищем, придатний для зберігання;

можливість встановлення на відстані від стін;

застосування універсальних ніжок для будь-якого типу ванни;

невелика ціна всього комплекту кріплень.

Види опор для конструкції

За своїм призначенням та витримуваним навантаженням вони поділяються:

Опорні. Призначені витримувати основну вагу чаші, наповненої водою.

Додаткові. Використовуються для точного вирівнювання ванни у випадках нерівної статі. На них не можна розподіляти велике навантаження.

Ті,що прикрашають. Не призначені для підтримки ваги, виконуючи виключно дизайнерську функцію. Декоративні ніжки для ванни зазвичай виготовляються не у вигляді опори, а як накладка, що просто закриває основну конструкцію, що підтримує.

За сумісністю та додатковими функціями виділяють такі типи:

Універсальні. Відрізняються простотою кріплення до чаші та формою, що підходить для більшості видів ванн.

Регульовані. У невеликих межах змінюють висоту установки. Зміна проводиться гвинтовим механізмом. Зручні для монтажу на нерівній підлозі, але не здатні витримувати велику вагу виробу.

Каркасні. У них сама чаша встановлюється всередину спеціальної конструкції, а ніжки виконують роль опор, що підтримують. Застосовується для надання стабільності легким моделям чаш. Поділ за типами досить умовний. Часто в одній конструкції поєднуються дві функції. Несучі опори для легких ванн можуть мати регулюючий механізм. А потужні основні стійки чавунних виробів виконуються і в декоративному дизайні, не вимагаючи накладок, що прикрашають.

Ніжки для чавунної ванни

Чаші з цього матеріалу міцні, стійкі та довговічні. Але їхня вага може перевищувати 150 кг без води та людини в ній. Тому потрібно вибирати тільки опори, здатні витримати таке навантаження. Ніжки, що регулюються по висоті, для чавунної ванни використовувати не рекомендується.

Ніжки для сталевої ванни

Залежно від розміру купелі та товщини металевого листа, з якого вона виготовлена, змінюється вага. Але вони все ж таки легші за чавунні чаші, тому вимоги до стійок не такі жорсткі. Для цього матеріалу підходить більшість моделей опор. Наприклад, універсальні ніжки для сталевої ванни застосовуються найчастіше. Регулювальні механізми, вбудовані в конструкцію, теж здатні працювати без ризику поломки. З погляду дизайну нікельовані стійки чудово поєднуються з матеріалом ванної.

Ніжки для акрилової ванни

Мала вага вважається однією з переваг купелів з акрилу. Але ж він може стати недоліком при встановленні. Легкість призводить до зростання ризику перекидання порожньої чаші, поставленої на прості опори. Тому ніжки використовуються рідко. При цьому способі установки рекомендується передбачити додаткове кріплення до стіни або підлоги. Якщо подібний варіант небажаний, слід ставити ванну в каркасну конструкцію. Самі ж вимоги до опор мінімальні порівняно з виробами з чавуну або сталі.

Вгору