Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Верхні душі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Як забезпечити комфорт під час прийому водних процедур? Відповідь проста: верхній душ! Цей винахід дозволяє розслаблятися та отримувати насолоду від тропічного, дощового та іншого потоку. Верхній душ кріпиться на стіну або стелю, таким чином струмінь води вільно падає вниз, торкаючись вашого тіла. Єдиною умовою є висока стеля.

Переваг у верхнього душу багато: він не дряпається, розподіл води проводиться рівномірно, залишається чистим після використання, оскільки під тиском вода стікає в одному напрямку і не потрапляє між кріпленням. Розташувати форсунки в душі дозволяє спеціальний перемикач чи колесо. Так регулюється тип струменя та вид потоку води. Верхній душ приємно приймати вранці або протягом спекотного дня.

 Рельєфні форми виробу дають змогу повноцінно відчути свободу тіла. Під лійками-тарілками чи квадратними полотнами відчувається легкість, миттєво виникає ілюзія дитинства та прогулянки під літнім, теплим дощем.

Придивіться до наших моделей верхнього душу та виберіть свій виріб. Ціни вас здивують, оскільки якісний товар можна купити дешево. Виробники гарантують тривале функціонування товару, а ми професійну – консультацію та своєчасну доставку.

Вгору