Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Підігрівачі посуду

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Навіщо потрібні підігрівачі посуду?

Вважається, що підігрівач посуду - це пристрій, який буде зайвим на домашній кухні. Насправді багатьом просто невідомі всі можливості цього пристрою, що буде корисним не лише для грамотної подачі страви.

Що робить підігрівач посуду

Страви в ресторані такі смачні при подачі не тільки тому, що їх приносять до столу щойно приготованими. Справа в тому, що їм не дозволяють охолонути. З каструлі вони попадають на нагрітий посуд. Це допомагає підтримувати бажану температуру. Зрештою, варто, наприклад, постояти «в повітрі» простому омлету протягом 5-10 хвилин-він втрачає привабливий вигляд і стає не таким смачним. Щоб цього не сталося, шеф -кухар просто використовує посуд.

Сучасні моделі страв можуть:

• Розморожувати продукти - наприклад, м'ясо або риба перед приготуванням;

• Нагрівати тісто, яке повинно настоюватися в теплому місці протягом декількох годин;

• Нагрівати готові страви, поки родина не прийде з роботи;

• Використовувати під час приготування їжі - наприклад для доведення до готовності;

• Підігрівати випічку;

• Нагрівати посуд - тарілки, чашки

. Перш ніж купувати нагрівач для посуду, уважно прочитайте про всі його можливості.

Чи потрібний Вам потрібен обігрівач на домашній кухні

Нещодавно цей пристрій все частіше почав з’являтися в домашніх кухнях. На відміну від своєї назви, передпусковий підігрівач потрібен не лише для того, щоб зігріти посуд для різних страв у ньому. Цей витвір техніки має багато інших корисних функцій, які дозволили йому набути визнання і популярності за межами ресторанів.Серед них можна виділити наступні:випікання при низьких температурах, прискорений підйом дріжджового тіста, в'ялення томатів.

Основні функції сучасних нагрівачів

1. Ще одне призначення підігрівача -підтримувати температуру готових страв, якщо гості затримуються. Поки ви чекаєте, посуд не охолоне. І ви також можете нагріти всередині не тільки страви, але й напої - наприклад, каву.

2. Підігрівач дозволяє обережно та швидко розморожувати продукти, наприклад, овочі. Вони будуть підготовлені до процесу приготування раніше, ніж при звичайному розмороженні при кімнатній температурі, і що є важливим- не втратять своїх корисних властивостей.

3. Пристрій може бути корисним для приготування їжі. Наприклад, в ньому ви можете замочити рис або розтопити шоколад для десертів. Тут ви також можете підготувати самі десерти, наприклад, панна-котту. Цей пристрій також підходить для низькотемпературного приготування продуктів. Наприклад, м'ясо або риба. Досягнувши готовності з низьким рівнем градусів, вони зберігають соковитість, насичений смак та поживні речовини, що руйнує агресивне теплове опромінення. Максимальна рекомендована температура для їх приготування в підігрівачі становить 65 ° С. Ви можете повністю підготувати продукт у цьому пристрої або, наприклад, підготувати його до смаження.

Типи підігрівачів

1. Що стоять окремо. Вони виглядають збоку, як маленькі металеві коробки. Вони встановлюються на кухонній шафі, як мікрохвильовка або тостер. Для першого запуску достатньо поставити на рівну поверхню і включити в розетку.

2. Вбудовані. Робоча камера ховається в кухонній гарнітуріі. Користувач бачить лише панель, що висовується вперед. Він часто поєднується з іншими вбудованою технікою -пароварками,духовими шафами і микрохвильовими пічами.

Як влаштований підігрівач посуду.

Підігрівач посуду зазвичай виготовляється з алюмінію або сталі. з корпусу висувається ящик, в якому розміщуються тарілки з їжею та чашки. Внизу пристрою знаходиться нагрівальний елемент,за роботу якого відповідає терморегулятор. Під час використання пристрою потрібно обрати режим. Відповідно до нього, ТЕН нагрівається до потрібної температури. Вентилятор також вбудований у нагрівач посуду, завдяки якому повітря рівномірно розподіляється по всій камері.

Відмінності від підігрівання страв у звичайній духовці

1. Зручність. Нагрівач висувається вперед на телескопічних направляючих. Користувач повністю бачить всю робочу камеру і може раціонально її використовувати. Духовка нерухома. Щоб розмістити в ній великий столовий сервіс, вам доведеться добре поміркувати.

2. Безпека. При нагріванні посуду в духовці ймовірність отримати опіки дуже висока. Керамічні тарілки та чашки не можуть бути розміщені там - вони будуть розділені. Також заборонено розміщувати посуд на дні духовки. Це пошкодить не тільки тару, але й сам пристрій.Натомість камера підігрівача може бути зайнята повністю.

Вгору