Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Акрилові ванни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Акрилові ванни - відносно сучасний винахід.Вироби з акрилу виникли у минулому столітті,коли люди навчилися синтезувати штучні матеріали високої міцності.

Акрил - це поліморфне утворення,гель,клей,фарба і т.п,яке при висиханні утворює міцну конструкцію.Акрилові ванни значно дорожчі за сталеві,що пов'язано з вартістю матеріалів та смол,витрачених на виробництво продукту.Головною перевагою такої ванни є вага продукції,вона легка та зручна при транспортуванні.Матеріал стійкий до утворення іржі.

Теплозбереження-особлива якість акрилової ванни,вода зберігає свої властивості,ванна швидко досягає температури води та підтримує її прготягом тривалого часу.Переваг у акрилу достатньо, але часто клієнтів цікавлять недоліки продукціі,виготовленої з нього.Серед негативних якостей слід відзначити утворення з часом подряпин,але вони легко відновлюються в домашніх умовах.Також -необхідність встановлення каркасу,який буде підтримувати конструкцію.

Досить розмірковувати - краще придбати товар і на власному досвіді пересвідчитись в неперевершених якостях акрилової ванни.

Вгору