Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Морозильні камери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Як вибрати морозильну камеру? Актуальні поради, які заощадять Ваш час!

Як вибрати морозильну камеру - це питання задають покупці, які хочуть придбати цей тип обладнання. Якщо у вас є необхідність зберігати заморожені продукти зі своїх садів та літніх дач, потребуєте запасів м'яса, тоді морозильна камера стане незамінним помічником у вашому житті.

Типи морозильних камер

 Одним із ключових параметрів є тип морозильної камери, яку ви плануєте зробити своїм вірним  помічником у зберіганні продуктів. Сьогодні ви можете знайти 2 варіанти виконання, які належать до окремих "морозильних камер":

1. Горизонтальні камери.

 Плюси:

 • Великий обсяг

• Зручне розташування

 Мінуси:

• Багато місця займає

 • Дорога

• Вбудованих моделей менше аніж горизонтальних

 Їх називають ще ларі. Вони характерно розширені по довжині і відкриваються зверху. Їх розміри настільки різноманітні, що важко перелічити всі можливі варіанти, але на практиці корисний обсяг такого типу більше, ніж у вертикальної камери. З точки зору її властивостей, морозильна камера схожа на льох, і ви можете розмістити її прямо на балконі.

2. Вертикальні.

Плюси:

• Великий асортимент моделей

 • Багато полиць

 • Великий вибір технологічних розмірів

 Мінуси:

• Дорога

• Корисний об'єм менше, ніж об'єм горизонтальних моделей

Їх ще називають морозильними шкафами, і, за їх зовнішнім виглядом, вони дуже схожі на холодильники. Відсіки можуть бути виготовлені з різних матеріалів: від пластикового, скляного або комбінованого матеріалу. Ви можете придбати невеликі моделі з висотою 65-70 см і високими шафами з висотою, що досягає 1,5-2 метра. На практиці вертикальні моделі займають менше місця в кімнаті, ніж горизонтальні аналоги. Думаючи про те, як вибрати правильну морозильну камеру для дому, варто враховувати, що ларі є структурно більш економічними порівняно з вертикальними моделями в таких параметрах, як:

 • Ефективність теплоізоляції

• Добре розташований ланцюг холодоагенту

 Якщо електроенергія несподівано відключиться, вони все одно будуть зберігати холод протягом тривалого часу, а це означає, що продукція не зіпсується, і не буде шкоди вашому бюджету. Останнім часом деякі бренди налагодили виробництво окремих морозильних/холодильних камер, які виготовляються в одному стилі, що дозволяє здійснити зручне поєднання «пліч -о пліч», розміщуючи їх поблизу, без поділу цілісності інтер’єру кімнати. Неможливо ігнорувати той факт, що всі морозильні камери розділені, у свою чергу, ще за двома типами:

1. Вбудовані морозильні камери, які чудово пасуватимуть для організації невеликих кухонь. По своєму зовнішньому вигляді вони нагадують шафи з ящиками та поличками всередині, легко ховаючись у кухонних меблях, не перевантажуючи інтер’єр.

 2. Розташовані окремо - їх зазвичай купують з урахуванням характеристик внутрішнього дизайну та інтер'єру кухні.

Рекомендації щодо вибору об'єму

Тут дуже важко дати поради, оскільки відповідь на питання про те, який об'єм морозильної камери вибрати, ви повинні дати собі, починаючи з ваших потреб та побажань. Дуже важливо уточнити для себе, що концепція "загального об'єму" не є такою ж, як "корисний об'єм", оскільки перший враховує весь об'єм виробу, а другий вже враховує простір, який буде використовуватися для зберігання продуктів. 

У той же час, згідно зі статистикою, середня сім'я, що складається з 3-4 людей, легко обійдеться об'ємом 150-200 літрів, що забезпечить зберігання на належному рівні м'яса та зимових заготовок. Звичайно, чим більше буде морозильна камера, тим вища ціна буде.

Термін служби та гарантія

 В середньому термін служби сучасних морозильних камер становить 10-15 років, ряд виробників може зробити роз'яснення, що свідчить про свої часові рамки. Що стосується гарантії, чим більше вона, тим краще.

Трохи про розміри

Будь -яка морозильна камера повинна не тільки «чудово» виконувати свої основні функції, але й ідеально вписуватися у ваш інтер’єр, тому розміри важливі, оскільки після покупки вам потрібно десь розмістити пристрій. Тут потрібно розглянути 2 види:

 • Здебільшого вертикальні морозильні камери мають стандартну ширину та глибину, які рівні (60 × 60 см), як для висоти, вона може змінюватися (80-210 см).

 • Але горизонтальні модифікації, відповідно до стандарту, однакової висоти - 85 см із змінною довжиною.

Для домогосподарок примітка: Виробники настійно не рекомендують заповнювати максимум продукції у камеру, перевантажуючи її, оскільки в іншому випадку система обміну повітря в ній може бути порушена. З врівноваженим підходом ви можете набагато довше насолоджуватися всіма перевагами цього побутового приладу. Якщо вам потрібно регулярне зберігання великої кількості продуктів, більш логічно думати про модель з великим корисним обсягом.

Метод розморожування

 Вивчаючи питання, яку морозильну камеру краще вибрати, варто звернути увагу на систему розморожування.

1. Морозильні камери з ручною системою розморожування. Це означає, що періодично (як правило, раз на рік) користувачеві потрібно подбати про повне відключення пристрою від живлення, звільнити його від їжі та чекати, поки весь лід, який утворився за цей час, розтане. Згодом розморожену воду збирають і виливають, а камера - відповідно, ретельно промивається. 

2. Камери з автоматичною системою розморожуються по іншому,відповідно до системи No frost. Спеціальний вентилятор вбудований всередині, отже, холодне повітря завжди циркулює всередині морозильної камери, і немає намерзання. Раз на кілька годин вентилятор зупиняється і включається  нагрівач, в результаті чого вода йде по канавках до піддону, спеціально призначених для цих цілей, звідки вже і випаровується. 

Система No frost пропонує багато переваг, оскільки продукти не перетворюються на лід, навіть якщо ви їх дуже довго зберігаєте. Серед недоліків ми відзначаємо швидке висихання та втрату вологи. У будь -якому випадку, варто періодично провітрювати "морозильну камеру"! 

Корисна порада: Якщо ви все ще стали щасливим власником камери з системою "No frost", то переконайтеся, що перед відправкою в морозильну камеру всі продукти або з особливими ретельністю (ви можете придбати спеціальні сумки на зручних герметичних кріпленнях)  розміщено у вакуумних контейнерах. Це необхідно, щоб уникнути зневоднення продуктів.

Клас морозильної камери Поради були б неповними, якби вони не торкнулися методу заморожування, притаманного певній морозилці. Цей параметр називається "класом", і він визначається залежно від здатності пристрою створювати, а потім підтримувати певну температуру. Звичайно, ви бачили зірочки на  (*).Не забудьте вивчити цю класифікацію:

• * відповідає температурному режиму в - 6 ° C, з ним продукти без негативних наслідків можуть зберігатися протягом тижня.

 • ** Вже говориться про більш високу температуру - 12 ° С, а термін зберігання збільшується до місяця.

• *** Запропонує режим у - 18 ° C, а запаси будуть надійними захистом протягом 3 місяців. • **** У цьому випадку ступінь падає навіть нижче, ніж у попередньому випадку, що дозволяє зберігати продукти у морозилці до року. Таким чином, побудована зручна і зрозуміла поетапна система.

Важлива рекомендація: не забудьте викласти продукти на різні відсіки, наприклад, м'ясо повинно бути окремо від продуктів із специфічним запахом, оскільки м'ясо під час заморожування залишить свій запах «сусідам».

Функція швидкого заморожування Ми завжди вибираємо морозильну камеру по параметрах, які можуть бути корисними. У зв'язку з цим актуальним є питання  щодо того, чи потрібна функція швидкого морозу, яка присутня у багатьох сучасних камерах. Це гарантує збереження максимальної кількості вітамінів та поживних речовин у продуктах. Цей режим вмикається заздалегідь, навіть до того, як ви поставите свіжі продукти в пристрій, так що компресор починає свою безперервну роботу, щоб знизити температуру. Як результат, їжа швидко замерзне і не зіпсує сусідні продукти своїм теплом. Це зручно і практично, але слід мати на увазі, що цей метод передбачає збільшення споживання електроенергії, а постійна робота компресора зменшує термін служби камери.

Управління: Механіка або електроніка

Даючи поради щодо того, як вибрати морозильну камеру: ви не можете обійти тему методу регулювання температурного режиму, який може бути 2 типами:

• Електронний. Зараз він став дуже популярним серед звичайних побутових приладів для оснащення технології розумного управління. Він справедливо вважається більш точним і забезпечує більшу функціональність, наприклад, що дозволяє встановити найвищу температуру. Часто можна побачити індикатор з регулятором на панелях.Green" повідомляє користувача про режим зберігання "Жовтий" - що швидкий мороз увімкнено, і "червоний" попереджає про занадто високі температури або що двері відкриті (іноді додається звуковий сигнал).

 • Механічний тип передбачає більш доступну ціну, але вимагає більшої кількості маніпуляцій для точної конфігурації.

Потужність морозильної камери зазвичай вимірюється в кількості кг продуктів, заморожених у ній за 24 години (добу). Звичайно,починаємо з 5 кілограмів на день і закінчуємо 25 кг. Вибір варто робити, починаючи з індивідуальних потреб вашої родини.

Споживання електроенергії

Оскільки ми вибираємо морозильну камеру по параметрах, було б дивно не враховувати фактор, що це все ще є електричним пристроєм, тому він буде функціонувати майже постійно і споживатиме електроенергію. Враховуючи стабільне підвищення цін на електроенергію, буде корисно заздалегідь запитати рівень споживання енергії в певній моделі морозильної камери.

Від яких параметрів залежить ціна? Думаючи про те, як вибрати потрібну морозильну камеру для дому, ми найчастіше ставимо ціну на перший план, тому логічно поцікавитися, які параметри впливають на її утворення:

• Об `єм

• Розміри

• Тип

• Функціональність

• Клас споживання енергії

 • Бренд

Часто однакові продукти різні за всіма параметрами, і це пов’язано з попитом на бренд.

Для кого особливо актуально купувати морозильні камери

• Садівники та дачники, які дбають про підтримку заморожених плодів своєї роботи. Фрукти, овочі та ягоди, що зберігаються в морозилці, зможуть зберегти більше смаку і, що важливо, будуть мати корисніші властивості за ту ж саму продукцію,перетворену у варення чи джем.

• Ця ж саме повністю стосується грибів, оскільки заморожування грибів набагато простіше і безпечніше, ніж «закрутка».

• Рибалки та мисливці, які потребують ретельного та тривалого зберігання достатньої кількості риби та м'яса

• Власники домашніх тварин, які вважають, що набагато вигідніше купувати партії м'ясних продуктів за оптовими цінами для своїх улюбленців.

• Просто великі сім'ї з різними смаками.

 

Як висновок, зазначимо, що багато критеріїв вибору морозильних камер повністю збігаються з тими ж особливостями вибору холодильника.

Вгору