Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Бачки прихованого монтажу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Бачки прихованого монтажу - перший крок до лаконічного дизайну

Сучасний інтер'єр диктує свої умови моди і стилю, і для встановлення сантехніки все частіше потрібні змивні бачки прихованого монтажу. Вони дозволяють приховати основні технологічні деталі та підвищити загальну акуратність інтер'єру. За функціональним призначенням приховані бачки є змивною системою для підлогових унітазів приставного монтажу. За рахунок ізоляції вони дозволяють зменшити рівень шуму при змиві, що підвищує комфортність повсякденної експлуатації.

Бачки прихованого монтажу допомагають значно заощадити площу ванної кімнати. У візуальному просторі залишається лише елегантна чаша унітазу, а всі технічні елементи та комунікації, що підводяться, опиняються поза увагою. Щоб максимально розвинути концепцію лаконічного інтер'єру, клавіші змиву зазвичай переносяться на вертикальну поверхню стіни. Не всі покупці розуміють різницю між змивними бачками прихованого монтажу та комплексними системами інсталяції. Перші призначені тільки для монтажу унітазів для підлоги — відповідно з вбудованим бачком і прихованими комунікаціями.

Якщо ж ви плануєте встановити навісну сантехніку, вам знадобляться спеціальні модулі, що вбудовуються - наприклад, високоякісна інсталяція Grohe. При підвісній установці бачки прихованого монтажу закріплюються на сантехнічній арматурі в конструкції інсталяції. Прихований монтаж змивних бачків дозволяє також ефективно вирішити питання прибирання. Коли тільки на підлозі залишається лише санфаянсова чаша, проблема важкодоступних кутів - улюблених місць бруду, пилу та інших нечистот - вирішується назавжди. Сантехніка нового покоління має принципово новий рівень ергономічності і, відповідно, масу переваг.

Бачки прихованого монтажу – один із способів спростити собі життя та зробити інтер'єр ванної кімнати віртуозно привабливим.

Вгору