Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Сифони для душових піддонів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Сифони для піддонів мають мінімальний розмір,спеціалісти вважають, що чим менша висота сифону, тим краще. Їх призначення є стандартним - вилив води в каналізацію та запобігання появі неприємного запаху. Трохи води повинно залишатися в сифоні, оскільки саме саме це не дозволяє запаху зіпсувати стан повітря в кімнаті.

Каналізаційні стоки можуть нагадати про себе, якщо ви не використовуєте сифон тривалий час, оскільки вода може випаровуватися, а гідрозатвір зникає, але варто залити склянку води і бар'єр знову з’явиться.

Сифони для піддонів або трапів виготовлені з пластику та інших матеріалів, які витримують різницю температур. Сіточка для зливу та клапан бувають різні. Існує зручна конструкція, яка дозволяє відкрити/закривати стік.

Сифони для піддонів встановлюються у підлозі, не обов'язково в піддоні. Протікання можливе, якщо прокладка втрачає свою еластичність, необхідно перевіряти її стан кожного разу, коли очищуєте сифон.

У магазині є популярні моделі сифонів європейських виробників. Вартість продукції відрізняється, це залежить від якості елементів, що входять до сифона.

Вгору