Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Вбудовувана техніка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

    Вбудована техніка: поради щодо вибору та огляд популярних пристроїв

     Вбудована техніка є досить поширеним рішенням, що дозволяє заощадити простір кімнати. При виборі обладнання, яке інтегруватиметься в дизайн приміщення, важливо знати, на які критерії варто орієнтуватися. Ми розповімо не тільки про різновиди вбудованої техніки, а й вкажемо на її переваги та особливості.

     Ще зовсім недавно інтегрована в кухонні меблі техніка вважалася предметом розкоші. Однак сьогодні такий варіант набув широкого поширення. Головна перевага вбудованої техніки полягає в тому, що вона відрізняється практичністю та займає мінімальну площу приміщення.

     Встановлення кухонного гарнітуру з вбудованою технікою дозволяє знизити витрати електричної енергії. Меблі для окремих функціональних елементів, як правило, підбираються індивідуально. Розташування приладів усередині шафок забезпечує звукоізоляцію, що є важливою перевагою.

     Монтаж техніки виконується не лише з урахуванням корисного простору конкретної кухні. Під час встановлення також враховуються особисті побажання господарів. У сумі це забезпечує необхідну функціональність та комфорт. Ще одна перевага такої техніки – простота встановлення. Також варто відзначити привабливий зовнішній вигляд вбудованих елементів.

     У кухонний гарнітур можна інтегрувати безліч великих та дрібних приладів. Безперечно, існує техніка, яка є необхідною для будь-якого кухонного приміщення. До неї можна віднести такі позиції:

 Холодильник. Цей морозильний прилад є необхідним елементом будь-якої кухні. Найбільш популярні на сьогоднішній день вбудовані холодильники – двокамерні. Однак, установка пристрою з такими характеристиками не завжди виправдана. Наприклад, для невеликих сімей можуть підійти однокамерні холодильники, що оснащені морозильною камерою. У разі потреби остання може бути встановлена ​​окремо.

 Варильна поверхня духова шафа. У випадку з інтегрованою технікою існує два варіанти монтажу даних пристроїв: залежний та вільний. Перший враховує загальну конструкцію варильної поверхні та духовки, управління якими відбувається за допомогою загальної панелі.

     У свою чергу, вільне розташування цих елементів для приготування їжі дозволяє розташувати їх незалежно один від одного. Таким чином, варильна панель та духова шафа можуть підключатися до різних джерел живлення. Наприклад, поверхню для приготування їжі можна підключити до газової труби, а духовку до звичайної розетки, оскільки електронні варіанти мають більш точне регулювання температури.

Вгору