Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Душові системи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Часто альтернативою душу на штанзі є душові системи. Вони продаються в комплектації на 3-5 приладів, куди включо змішувачі, шланги, лійки та штанги. Підібрати комплект можна на будь-який смак та бюджет.

 Продаються душові змішувачі з декількома лійками, які відрізняються за розміром, типом кріплення, функціями та видами форсунок. Лійки не просто спускають воду, як раніше дощем, а мають додаткові обладнання для більш жорсткого, м'якого, комбінуючого масажу. Можливе розпилення частинами, по спіралі тощо. Це залежить від кожної конкретної моделі.

Компанії-виробники замислюються над довговічністю своїх виробів і намагаються комбінувати матеріали, з яких роблять душові системи. У більшості моделей це метал та міцний пластик. Вони дають надійність виробу, захищаючи від падіння та перегинів. Нерідко використовують хромування, що допомагає вберегти сплав від вологи, але за умови правильного експлуатації.

Що краще вибрати: душову систему з верхнім чи ручним душем? Однозначної відповіді немає. Якщо є діти в сім'ї, тоді -ручний душ, для любителів активного способу життя і при повній завантаженості дня краще купити верхній душ. Ідеальним варіантом є обидва пристрої. Така конструкція коштує дорожче, та й практичність збільшується вдвічі.

Вгору