Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Вбудовувані посудомийні машини

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Будь-яка жінка мріє про посудомийну машину, але ще більше вона бажає придбати посудомийну машину, що вбудовується. Це диво техніки береже час, нерви та здоров'я. Наявність кількох режимів догляду за посудом дозволяє мити в ньому всі кухонні прилади, а засоби для миття продаються сьогодні в будь-якому супермаркеті.

 Посудомийні машини поділяються на повнорозмірні, вузькі і компактні (мініатюрні). При покупці цього виробу погляньте в паспорт, щоб правильно розрахувати необхідний для вашої сім'ї об'єм машини. Стандартні моделі на 60 см вміщують у середньому від 9 до 11 комплектів посуду та призначені для 4-5 осіб. Отже, вужчі та маленькі моделі вміщують ще менше. 

Виробники вбудованих посудомийних машин дбають про споживача, тому з кожним роком випускають вироби з додатковими функціями: просушування, захист від дітей, приглушення рівня шуму. Посудомийна машина повинна економити електроенергію та воду. Цей прилад також потребує догляду, оскільки можливе пересихання шлангів, що призведе до витоку води, утворення нальотів на тенах, що виведе апарат із ладу. 

Дизайн моделей, що вбудовуються, продуманий з високою точністю, це дозволить дверцята сховати під дверима гарнітури. На видноті  залишиться лише невелика панель управління.

Вгору