Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Варильні поверхні газові

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Варильні газові поверхні використовуються там, де підведений газ, відповідно нагрівання походить від продукту горіння цього природного елемента. Газові панелі знайомі та звичні для багатьох, оскільки донедавна це найбільш поширений тип печей. Недоліком під час приготування їжі на газі можна назвати продукти згоряння, які випаровуються вгору. Вони шкідливі здоров'ю, тому для  їхнього поглинання необхідно встановити витяжку.

 Газові варильні поверхні бувають алюмінієві, з нержавіючої сталі, емальовані. Європейські виробники (Німеччина, Італія, Польща) пропонують нашим покупцям плити зі склокерамікою, вони дорожчі за раніше названі поверхні, але й краще прогрівають каструлі, при цьому власник поверхні практично убезпечить посуд відпояви  нагару. Потужність кожної печі залежить від діаметра конфорок. У середньому вони варіюються від 4 см до 10 см. Виробники завжди намагаються в одній моделі розташувати елементи різного розміру. Є конфорки на два ряди вогню, що максимально прискорює процес приготування їжі.

 Звернути увагу при купівлі вбудованої варильної поверхні на газу треба на самозапалювання та функцію газ-контроль. Перша функція допомагає автоматично або за допомогою кнопки розпалити вогонь, а друга запобігає розповсюдженню газу при згасанні. Особливо це актуально для сімей із маленькими дітьми. Дизайн та колір виробів може бути абсолютно різним.

Вгору