Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Змішувачі для біде

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Ще зовсім недавно,знайти змішувач для біде було складно, але сьогодні вони запропоновані у широкому асортименті та великій кількості. У нашому магазині є кілька сотень таких виробів. Знаючи, наскільки важливим є застосування змішувача для біде, ми підбираємо тільки сертифіковані товари.

Змішувачі для біде мініатюрні. Вони повинні бути дуже міцними та відповідати гігієнічним нормам. Саме тому вам запропоновані важільні та вентильні змішувачі біде для приватного використання та безконтактні – для громадського, яке встановлюють у готелях, клініках тощо. Другі просто необхідні у тих місцях, де складно стежити за чистотою. Вони реагують на спеціальний сигнал та подають воду, яка при цьому витрачається раціонально. Є ще одна відмінна риса – наявність поворотного аератора, який повинен спрямовувати струмінь води.

 Якість змішувача має бути на найвищому рівні, тому що цього вимагають санітарні норми. Виготовлені зі сталі, сплаву та інших матеріалів змішувача для біде завжди повинні покриватися захисним шаром з дезінфікуючим та брудовідштовхуючим ефектом.

У каталозі нашого магазину запропоновані найпопулярніші моделі змішувачів європейських виробників, які доступні кожному.

Вгору