Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Інсталяції

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Гарне слово "інсталяція" вживане і в сантехніці. Під ним мають на увазі комплексне кріплення для монтажу керамічних та інших предметів.

Інсталяції допомагають заощаджувати місце, це по праву оцінять власники приміщень невеликої квадратури. Але й ті, у кого квадратні метри переходять за десятки, користуються інсталяціями. Можна з упевненістю сказати, що це нове віяння часу. Приємно і сучасно, коли обладнання та комплектуючі частини вбудовані в стіну та не заважають, а сантехніка компактно та акуратно прикріплена. Саме інсталяції виконують цю функцію.

Виокремлюють інсталяції для унітазів, раковин, умивальників, біде, пісуарів.

Що це таке?

 Міцний каркас, який монтується у стіновий отвір. На ньому можливе розміщення всього необхідного розведення: водопостачання, каналізації, датчиків та приладів регулювання роботи сантехніки. Приховані зливні баки також кріпляться на основу.

Каркас для інсталяції зварюється з профілів, які потім монтуються кронштейнами до стіни. Така конструкція універсальна, це означає, що при покупці інсталяції для унітазу на неї можна прикріпити і навісний і приставний унітаз.

Зверніть увагу, що у нашому магазині запропоновано кілька серій інсталяцій різного призначення.

Вгору