Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Сталеві ванни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Сталева ванна протягом кількох десятиліть є класичним прикладом ванни.Вона перевірена часом,міцна і надійна.

Сталеві ванни не бояться ударів,стійкі до багатьох хімічних елементів.Відомі і недоліки виробів:швидка тепловтрата,стандартність форми.Але це не причини відмовлятися від ванни,оскільки будь-який дефект можна виправити,а вартість ванни робить її доступною кожному.

Низька вартість сталевої ванни не зменшує її переваг.Є багато торгових марок, відомих брендів,які можуть запропонувати сталеві ванни кращої якості, аніж чавунні.Крім того і термін використання може перевищувати аналогічний у чавунної ванни.На відміну від чавунних - сталеві ванни менш пористі,дозволяють досягати ідеально рівних форм та поверхні,підбираються кутові або рівні моделі.Є у продажу ванни з покриттям, що самоочищається, воно відштовхує бруд, жири,при цьому емаль довго залишається блискучою.

Купуючи ванну- необхідно орієнтуватися на товщину виробу, чим вона більша, тим якісніша ванна і довше слугуватиме. Емаль потрібно перевірити на наявність сколів та тріщин, поцікавитися температурним режимом зберігання та умовами транспортування, лише тоді можна з впевненістю встановлювати ванну та починати її експлуатацію. Згодом виріб завжди можна реставрувати і надати йому нового вигляду.

Вгору