Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Гранітні змішувачі для кухні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Змішувачі зі штучного каменю

Гранітні змішувачі для кухні належать до категорії ідеальних сантехнічних конструкцій і є незамінними, як помічники в домашньому плані. Матеріал, з якого виготовляються ці продукти, - це гірська магматична порода. Граніт складається з слюди та кварцу. Будучи досить міцним матеріалом з унікальним виглядом, він широко використовується майже скрізь, навіть у створенні інтер'єрів. Мийки, ванни, змішувачі та різні предмети інтер'єру виготовляються з граніту. Натуральний граніт досить дорогий. Використання гранітних конструкцій на кухні надає вишуканий стиль кімнаті.

Як вибрати гранітний змішувач?

Щоб кухня стала більш елегантною і трансформувалася, немає необхідності повністю відновлювати все. Ви можете лише зробити невеликі зміни. Ця зміна буде кухонним аксесуаром, який завжди виділяється загальним фоном - гранітний змішувач. Щоб вибрати правильну структуру із граніту, найкраще всебічно підходити до такої справи. Тобто, зверніть особливу увагу на те, як офоормлена кухонна мийка. Змішувач ідеально пасуватиме мийці зі штучного каменю,тобто обидва вироби будуть з однакового матеріалу. На будівельному ринку сьогодні існує величезна кількість кольорових відтінків, серед яких вибрати найбільш підходящі, буде не складно. А для поціновувачів краси ви можете вибрати комбіновані крани. Тобто він поєднуватиме, крім граніту, деталі хрому або сталі.

Гранітні змішувачі мають свої переваги:

• строгість і простота. Завдяки простоті та оригінальності, будь -яка кухня стане виразною та стильною;

• довговічність і міцність. Граніт має дуже міцну поверхню. Він не втрачає зовнішнього вигляду при зміні температурних умов, тому навіть найвищі температури йому не страшні . Крім того, поверхня граніту стійко переносить будь -які механічні впливи. Будь -які кольорові плями з продуктів легко видаляються. Такі змішувачі для гранітних мийок не поглинають жир, що важливо при встановленні його на кухні;

• поверхня граніту стійка до вологи, і його зовнішній вигляд не змінюється при постійній взаємодії з водою;

• жодна побутова хімічні речовини не може пошкодити гранітну поверхню;

• цвіль та грибок не утворюються на поверхні;

• доглядати за гранітними продуктами дуже просто. Досить видалити всю вологу з поверхні будь -якою м'якою ганчіркою;

• Якщо Ви обираєте гранітнийі змішувач, найкраще придбати його одночасно з гранітною мийкою. Ця комбінація вдосконалить інтер’єр та перетворить кухню в справжній раю.

Вгору