Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Подрібнювачі відходів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Нещодавно на наших кухнях з'явилися подрібнювачі відходів. Вони виконують відповідальну функцію боротьби з утилізацією недоїдків та залишків їжі, позбавляють каналізацію від засмічення та застою сміття. Подрібнювачі відходів кріпляться під мийку та приєднуються до каналізаційного стоку. Для приведення приладу в робочий стан знадобиться електрика, тому необхідно продумати заздалегідь проводку. Деякі моделі мають пневмокнопку, якою дуже просто регулювати функціонування виробу.

Для комфортного використання подрібнювача купують спеціальні мийки, подвійні, де в одному відсіку проводиться установка приладу, а інша чаша використовується для звичайних цілей, але потік води повинна відбуватися в обох ємностях, для змиву залишків у каналізацію. Подрібнювач відходів легко справиться з більшістю харчових відходів: переробить овочі, очистки, залишки макаронних виробів і навіть дрібних кісток. Він повністю безпечний, тому що при попаданні стороннього предмету одразу припинить роботу.

Монтаж та чищення виробу повинен проводити фахівець.

У нашому інтернет-магазині ви можете ознайомитись з подрібнювачами різної потужності та підібрати виріб для вашої кухні.

Вгору