Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Змішувачі з гігієнічним душем

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Змішувач з гігієнічним душем – унікальний пристрій, далеко не до кожного змішувача можна приєднати гігієнічну лійку. Для цього створено спеціальні моделі, які мають три виходи: холодну воду, гарячу та змішану. Гаряча та холодна підключається до змішувача з гігієнічним душем за допомогою стандартного гнучкого підведення. Але для подачі вже змішаної води до корпусу крана приєднується спеціальна жорстка трубка з перехідником у комплекті, за допомогою якого прикріплюється стандартний шланг, на кінці якого знаходиться гігієнічний душ. 

Відповідно до конструкції гігієнічного душу зі змішувачем шланг з лійкою приєднується знизу від раковини, а сама лійка прикріплюється на стіну за допомогою тримача вище за рівень змішувача, щоб уникнути підтікання.

 Працює така конструкція досить просто: важіль на змішувачі гігієнічному, перемикає воду з лійки на кран. Але вода з лійки просто так не потече, на ній стоїть захист від випадкового протікання і не вимикання води у вигляді кнопки перемикача. Поки ви натискаєте кнопку, вода ллється з гігієнічного душу, коли ви відпустите кнопку, потік води припиняється.

 Моделі змішувачів для гігієнічного душу оснащуються зворотними клапанами, які перемикають подачу води у лійці.

 Всі ці моделі змішувачів з гігієнічним душем можна знайти в каталозі інтернет-магазину сантехніки "Санітек".

Вгору