Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Душові трапи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Для набору води в душовій кабіні використовуються трапи або канали. Дренажний канал - це продовгуватий лоток, який забезпечує стік. Канал покритий спеціальною сіткою, яка запобігає накопиченню сміття. Для того, щоб вода швидко потрапила в стік, необхідно щоб плитка в кабіні була під певним кутом нахилу, це завжди буде тримати поверхню підлоги в чистому і сухому стані. 

Дренажні канали бувають кутовими та у формі жолоба. Вони не регулюються по висоті та довжині. Встановлюються в процесі вдосконалення підлоги під душем і мають вивід до каналізації. Важливо переконатися, що система не засмічується мильними водами та волоссям, для цього монтується сітка у відстійник, останній усуває проникнення запаху з каналізаційної системи назад у кімнату. Схема дренажного каналу повинна розкладатися на компоненти, щоб його було легше очистити. Засобами захисту слугують "сухий" та "вологий" гідрозатвір. "Сухий"-це клапан-планка, який запобігає виходу води, "вологий"-присутність невеличкого накопичувача води в сифоні. 

Ми пропонуємо придбати дренажні канали різних діаметрів та форм, компонентів обладнання (системи монтажу на надставні елементи). Решітки для трапу пластикові та металеві, візерунок -різноманітний, що створить прекрасний дизайн душової кабіни.

Вгору