Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Дзеркала для ванної

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Дзеркало – невід'ємний атрибут ванної кімнати. Воно дозволяє милуватися собою, стежити за зовнішнім виглядом. Ці звичні для нас з дитинства функції дзеркала мають і додатковий ефект – покращення естетичного вигляду кімнати, збільшення простору, відображення світлового потоку. Таким чином, дзеркало посилює освітлення кімнати, а правильно підібрана форма виробу ще й виявить візуальний ефект розширення простору, оригінальний дизайн може стати особливістю інтер'єру. 

Дзеркала для ванної кімнати виробляють двох видів: навісне дзеркало та дзеркальна шафа. Дзеркало в оправі – підкреслить аристократичні риси власника. Оправа може бути будь-якою: широкою та вузькою, дерев'яною та пластмасовою, металевою або кам'яною. Молоді люди схиляються до придбання більш широкого дзеркала, яке не обмежене оправою. Дзеркальні шафи представлені у широкому асортименті,це моделі із поздовжнім, поперечним або іншим кріпленням полиць та відділень. Розміри дзеркал досить різні: від 40 см до 200см. 

Перед купівлею дзеркала для ванної, потрібно зняти мірки з місця майбутнього кріплення, підібрати вид дзеркала, модель, форму, що цікавить, і колір. Монтаж довірити виключно фахівцеві, оскільки можна зіпсувати цінне захисне покриття виробу, що спровокує руйнування дзеркала.

Вгору