Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Витяжки острівні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Виробами вищої категорії є острівні витяжки. Вони встановлюються на просторих кухнях, у приміщеннях із острівним дизайном. Витяжки такого формату дорогі, їхня ціна підвищується з кожним етапом удосконалення.

 Виробляються моделі з пультом керування, датчиками забруднення, з таймерами та іншими додатковими функціями. Не варто забувати і про придбання додаткових систем очищення, фільтрів і т.д. Основне призначення виробів не змінюється – усунення неприємного запаху та нагару у приміщенні. Шкідливі речовини відходять під впливом тиску повітровідведення і виходять надвір.

 Якщо ви вирішили купити цей прилад, варто дізнатися про переваги острівних моделей. Практично кожна така витяжка має низький рівень шуму, що не впливатиме на спокій господарів. Працювати в тиші або під улюблену музику завжди приємно, і тепер увімкнена витяжка не проблема. Витяжки острівні мають велику продуктивність. 

Завдяки вбудованим вентиляторам легко проводиться регулювання режимів. Це і вентилювання, і циркуляція, рециркуляція. Легко спрямовують потоки повітря в потрібний вам бік. Дизайн острівних виробів вписується у різні стильові рішення.

 Виріб чудово піддається декоруванню з урахуванням технічних засобів та правил пожежної безпеки

Вгору