Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Сифони

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Сифон - це пристрій, який забезпечує безперешкодний легкий злив води в каналізацію. Пристрій складається з переливу, затвору та зливу. Усі частини повинні бути герметично з'єднаними так, щоб не протікала вода. Сифони використовуються для стікання води та нейтралізації неприємних запахів каналізаційних вод. Якщо механізм буде працювати правильно, то вода буде легко рухатися. 

Щоб уникнути проблем, необхідно обчислити оптимальне споживання води та необхідне обладнання для з'єднання. Сьогодні асортимент матеріалів, з яких виготовляються сифони, дуже широкий. Це пластик, поліпропілен, латунь, сталь та інші. 

Сифони застосовуються в наступних виробах: ванни, піддони, раковини, біде, пісуар. Доглядати за ними досить легко. Єдина проблема, з якою ви можете зіткнутися, - це засмічення відстійника. Щоб вирішити це, рекомендується час від часу прочищати виріб. Можна його промити, якщо гумові вкладиші затвердіють, тоді потрібно їх замінити.

 Необхідно постійно контролювати чистоту сифона і краще очищати його заздалегідь. Для того, щоб стоки та залишки їжі не так швидко забивали сифон, варто придбати якісний продукт з гладкими внутрішніми стінами, які не затримують відходи.

Вгору