Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Підключення для душового шланга

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

При монтажі ручного душу не обійтись без підключення до душового шлангу. Це важливий елемент конструкції, який забезпечує безперешкодний потік води та не дозволяє перегинатися конструкції.

 Підключення для душового шлангу здійснюється із запірним вентилем або без нього. Це допомагає додатково контролювати струмінь у разі прориву шланга. Виробники пропонують нові моделі, в яких вмонтовано зворотні клапани, що перекриває хід повітря. Така функція широко  використовується у системах водопостачання та є захистом для насосних станцій та котлів, проточних нагрівальних приладів. Дивує не тільки функціональність такого маленького приладу, а й широкий асортимент моделей. Безліч стильових рішень виражені у витончених формах: квадратних, круглих, овальних, прямокутних.

 Підключення буває зовнішнім та вбудованим, поворотним та глухим. Є різні кольори від бронзи до яскраво-білого. Ближче познайомитись із різноманітністю підключень для душу можна у каталозі нашого магазину. Тут же є інші комплектуючі на сантехніку і душові кабіни.

Досвідчені менеджери розвіють усі сумніви щодо вибору одного чи іншого виду комплектуючих.

Вгору