Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Дифузори вентиляційні

Різниця між дифузором і вентиляційною решіткою

Їх основна відмінність полягає в конструкції. Дифузор - це та сама вентиляційна решітка, але оснащена додатковими елементами: крильчатками, лопастями перегородками. Завдяки їм, використовуючи дифузор, дуже просто контролювати потоки повітря та налаштувати їх на потреби певної кімнати. Вентиляційна решітка просто закриває отвір вентиляції в стіні і мінімально розповсюджує повітряні маси.

Обидва елемента збільшують інтенсивність потоку повітря до кондиціонера, але у випадку дифузорів приплив проводиться більш плавно.

У яких випадках використовується дифузор?

Дифузори можуть використовуватися в будь -яких кімнатах, де є вентиляційна система: на складах, у розважальних центрах, в промисловості, торгових приміщеннях, в офісах, приватних будинках та квартирах. Для багатоквартирних будинків вибирайте звичайні вентиляційні решітки. Справа в тому, що в таких квартирах вентиляція працює через різницю тиску, а сама система є загальною вентиляційною шахтою з виходами у стіні. Щоб закрити ці отвори, достатньо решітки без додаткових структурних елементів.

Якщо вентиляція у вашому домі/квартирі організована більш складним чином, вибирайте дифузатори. Розгалужені системи повітроводів уповільнюють рух повітряних мас, дифузори допоможуть повітрю швидше рухатися, і, як результат, вся система працюватиме ефективніше.

Немає товарів

Вгору