Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Віконні провітрювачі

Віконні провітрювачі

Віконні провітрювачі Вентс встановлюють в пластикові вікна. У пристрої є регулювання потоку повітря і можливість закриття.

Віконний провітрювач Вентс ПО є припливним клапаном для постійної вентиляції і призначений для забезпечення житлових і нежитлових приміщень свіжим повітрям. Такий припливний клапан можна встановлювати у віконні рами різних розмірів в квартирах, котеджах, офісних будівлях.

У сучасних житлових будинках особлива увага повинна приділятися організації повітрообміну. Проблеми з вентиляцією, що виникають одночасно із застосуванням вікон, які герметично закриваються, не можна вирішувати старими технічними засобами, розрахованими на приплив зовнішнього повітря через численні щілини у вікнах.

Припливний пристрій позбавляє від необхідності відкривання вікон, зберігаючи при цьому доступ свіжого повітря без протягів і вуличного шуму.

Спеціально розроблена конструкція провітрювача забезпечує його зручне використання, а вбудований пиловий фільтр забезпечить постачання чистого повітря в приміщення.

Немає товарів

Вгору