Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Сифони для ванни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Сифони для ванни відводять вживану воду до каналізації. Неможливо підключити сантехнічне обладнання без цього предмета. Сифони для ванни оснащені додатковою трубкою - переливом. Це допомагає контролювати рівень води в ємності і уникати розливання води на підлогу. 

Оскільки всі моделі ванни мають різне розміщення отворів для зливання та переливу, сифони відрізняються по моделях, і є універсальні, які регулюються за довжиною та типом з'єднання. Популярні сифони з підведенням води через перелив, вони призначені для ванни, в якій наповнення відбувається через отвір. Сифони з автоматичним та напівавтоматичним стоком дуже зручні, де можна відкрити кришку пристрою одним рухом ноги. 

Сифон повинен бути збірним, щоб не ускладнити очищення пристрою. Наповнювачі продаються окремо. Зовнішнє виконання сифонів різниться. Дизайн кришок різниться не тільки по кольору, але й діаметром, матеріалом. Виробники пропонують пластикові, гумові, латунні та інші кришки для сифонів, сам сифон виготовляється за допомогою ПВХ, латуні, нержавіючої сталі тощо. 

Необхідно купувати сифон для ванни разом з ванною, щоб уникнути неточностей розмірів та обладнання.

Вгору