Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Prevex

Компанія Prevex (Фінляндія) – провідний постачальник сифонів до країн Європи. У нашому інтернет-магазині представлені телескопічні сифони та сифони-трансформери, а також різноманітний зливний фітинг цього відомого виробника, який здобув в українців заслужену популярність за рахунок якості та довговічності продукції. Продукція Prevex відповідає стандарту якості EN 274.

 

CleanFlow™

Сифони Prevex створені за унікальною технологією самоочищення CleanFlow™. Їх конструкція на 100% виключає появу засорів та забруднень. А всі гумові деталі оброблені силіконовим мастилом найвищої якості. З сифонами Prevex не буде жодних протікань! Гарантія від виробника на всю продукцію – 2 роки.

Телескопічні сифони Prevex

Сконструйовані на основі системи висувних трубок та компонентів. Поставляються у зібраному вигляді. Помилки та втрата при збиранні виключені. Монтаж сифону під раковину чи ванну значно спрощений. Значна перевага телескопічних сифонів перед іншими конструкціями – можливість їх регулювання за висотою та глибиною для економії займаного простору. Функціональні можливості сифона  при цьому не знижуються.

За допомогою спеціальних зливів телескопічні сифони Prevex можуть бути підключені одночасно до раковини, пральної та сушильної машини.

Сифони-трансформери

 

 Також поставляються у зібраному вигляді. Прості у монтажі. Можна підключити до 4 зливів, у тому числі від пральної та посудомийної машини.

Немає товарів

Вгору