Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Aquart

Компанія Aquart є відомим виробником сталевих ванн, умивальників та душових піддонів. Цей гігант металургійної промисловості спеціального призначення вже набув всесвітньої популярності завдяки високій якості та міцності своїх виробів.

Зародження та сучасні досягнення компанії

Aquart була заснована в Португалії у 1966 році. За свою історію дане підприємство зуміло розширити виробництво, перейти на свої унікальні технології виробництва та досягти прихильності споживачів у багатьох країнах. Сучасний етап розвитку підприємства знаменується збільшенням виробничих потужностей, саме 1.2 млн одиниць на рік. Великий наголос у виготовленні робиться на науково-дослідну діяльність, що дозволяє регулярно вдосконалювати як процес виготовлення, і продукцію.

Основні матеріали та технології

Всі вироби цього бренду виготовляються з емальованої сталі. Емаль наноситься в три шари і піддається подвійному випалу. Завдяки цьому зносостійкість продукції Aquart збільшується, на приладах не залишається подряпин. Пряма співпраця з провідними виробниками сталі та емалі дозволяє говорити про надійність матеріалів. Команда технологів та хіміків підприємства на основі отриманих зразків створює нові формули емалі, які демонструють максимальну стійкість до зовнішніх факторів.

Переваги продукції компанії

Саме високотехнологічна сталь забезпечує продукції компанії Aquart таку популярність. Серед основних переваг виробів:

- Гладкість і білість поверхні навіть при щоденному використанні саме за рахунок особливого складу емалі;

- стійкість до корозії металу, побутових хімічних засобів завдяки потрійному шару покриття;

- діелектричні властивості та побоювання ультрафіолету;

- протиковзкий ефект за рахунок додавання до складу емалі кварцу та піску;

- використання у виробництві порцеляни, яка невибаглива у догляді;

- швидке нагрівання ємності, так як сталь дуже теплопровідна;

- Висока міцність, сталь здатна витримувати до 300 кг;

- Тривалий термін служби, приблизно 30 років;

- Наявність звукоізоляційних підкладок.

Турбота про довкілля

Aquart славиться своїм дбайливим ставленням до екології, завдяки чому неодноразово удостоєна різних нагород, має сертифікат ISO 14001. Органічні матеріали, які використовуються, повністю придатні для вторинної переробки. Усі виробничі процеси здійснюються в режимі нешкідливості та ресурсної економії. Компанія знизила до мінімуму такі фактори, як утворення відходів та забруднення навколишнього середовища.

Збалансоване співвідношення ціни та якості дозволяє продукції португальського бренду Aquart гідно представляти свою продукцію. Вироби виготовляються як стандартних розмірів, так і максимальної товщини, різної форми та кольору. Крім цього, компанія випускає всі необхідні комплектуючі для монтажу приладів та аксесуарів.

Немає товарів

Вгору