Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Alveus

Компанія ALVEUS є одним з найбільших та найстаріших європейських виробників кухонних мийок та кухонного обладнання. Заснована в 1955 році, компанія ALVEUS виготовила багато мільйонів кухонних мийок, кухонних змішувачів та аксесуарів. Бренд ALVEUS займає лідируючі позиції на ринку в низці європейських країн і був визнаний за його стабільну якість та стильний дизайн.

Вироби торгової марки ALVEUS відповідають найвищим вимогам сучасної кухні, повністю відповідають меблевим та архітектурним ідеям з інноваційним підходом до оптимального використання простору.

За міцністю матеріалу кухонні мийки ALVEUS займають високу позицію на ринку, так як виробляються з високоякісної нержавіючої сталі CrNi 18-10 товщиною до 1 мм і з міцних композитних матеріалів, що складаються з гранітних частинок, скріплених високоякісним акриловим сполученням, що забезпечує відмінні хімічні та механічні властивості .

Завдяки більш міцному матеріалу досягаються такі переваги, як висока удароміцність, краща стабільність змішувача і відчутне зменшення шуму від води.

Спеціальна термічна обробка надає склу покращених властивостей - підвищеної механічної міцності, стійкості до подряпин і безпеки при експлуатації.

Усі поверхні мийок ALVEUS сконструйовані продумано та забезпечують стікання надлишкової води безпосередньо у каналізацію. Затримка води може вплинути на гігієнічну бездоганність і також може негативно вплинути на зовнішній вигляд мийки.

Поверхня мийок з нержавіючої сталі та композитного матеріалу оброблена таким чином, що уповільнює розвиток цвілі та шкідливих організмів. Усі поверхні дуже легко очищаються та відповідають високим вимогам гігієни. Мийки ALVEUS екологічні, не містять токсичних домішок, які б при переробці забруднювали довкілля.

Як композитні, так і мийки з нержавіючої сталі надзвичайно ударостійкі, стійкі до впливів високих температур, хімічних впливів та утворення всіх видів плям та подряпин.

Немає товарів

Вгору