Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

AET

Ает - це порівняно молодий італійський бренд, нова зірка на небосхилі італійського санітарного фаянсу. АеТ - сімейний бізнес, а сама фабрика знаходиться в районі Маростика, знаменитої своїми художніми майстернями та ручним розписом кераміки з давніх-давен. Спочатку на фабриці займалися художнім розписом санітарної кераміки інших виробників, таких як IPE Cavalli, Bisazza, а також для архітектурних студій.

AET ITALIA

Цікаві дизайнерські розробки, контроль якості та напрацьований досвід дозволили бренду італійської санітарної кераміки вийти на міжнародний ринок. Насамперед необхідно зрозуміти, що AeT Italia – це підприємство середніх розмірів, націлене на покупців дизайнерської сантехніки.

AET ITALIA САНТЕХНІКА ТА САНФАЯНС

Завдання фабрики - виробляти продукт 100% MADE IN ITALY, з унікальним дизайном. Зверніть увагу, що унітази серій OVAL і SQUARE за розмірами більше, ніж пропоновані підвісні унітази інших виробників.

Сантехніка АЕТІ націлена на задоволення запитів при пошуку альтернативних варіантів, і, на щастя, не конкурують з жодною з великих груп виробників санітарної кераміки, оскільки їх завдання відрізняються.

Сантехніка AeT Italia розрахована на тих, хто шукає особливу продукцію, відмінну від стандартних моделей, вироби, які викликають емоції та допомагають зробити унікальною ванну кімнату, що визначає цінність продукту, наприклад, незвичайні унітази.

Більшість покупців вибирають продукцію цієї марки через декор і кольори, крім кольорового санфаянсу, існує можливість нанесення декору (принтів та ораментів) або металізованих покриттів (платина, золото, мідь).

Дещо окремо в асортименті продукції стоять змішувачі Linki. Це інноваційні продукти з нержавіючої сталі, з оригінальним дизайном та високою якістю, а саме – змішувачі та аксесуари для ванної кімнати.

Вибір нержавіючої сталі як матеріалу виготовлення представляється досконалістю з точки зору якості та довговічності та безпеки для навколишнього середовища.

Немає товарів

Вгору