Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Laris

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Компанія Ларіс – це визнаний лідер українського ринку виробництва продукції з якісної нержавіючої сталі. Вона спеціалізується на розробці і реалізації рушникосушарок (електричних і водяних), конструкцій і виробів для басейнів (водоспадів, перил, сходів), а також ємностей, що використовуються в харчовій промисловості.

П'ятнадцятирічний досвід виробництва рушникосушарок дозволив компанії розробити широкий, постійно зростаючий модельний ряд виробів, що користуються постійним попитом в Україні та за кордоном. Продукцію відрізняють ефектні дизайнерські рішення, якість застосовуваних матеріалів і абсолютна надійність при багаторічній експлуатації.

Водяні рушникосушарки від компанії Ларіс відповідають міжнародним стандартам і технічним вимогам та враховують вітчизняні умови водопостачання. Весь модельний ряд продукції відповідає найвищим стандартам якості, чому сприяє застосування при її виробництві кращих марок нержавіючої сталі, сучасного обладнання та новітніх технологій.

ТМ Ларіс приділяє велику увагу надійності всіх зразків виробів. Тому, перед тим, як рушникосушарки потраплять в торговельну мережу, вони піддаються багатоплановим випробуванням: перевірці стійкості до високого тиску, якості полірування, зачистки з'єднань і швів. Для електричних виробів обов'язковою умовою є перевірка на електробезпеку.

Відмінними рисами продукції ТМ Ларіс є:

·         унікально широкий модельний ряд, який нараховує понад 250 найменувань і типорозмірів;

·         сучасний зовнішній вигляд;

·         відмінні якісні характеристики;

·         доступні ціни.

Потужна виробнича база компанії дозволяє оснащувати вироби комплектуючими власної розробки, що значно спрощує проведення робіт з монтажу рушникосушарок, надаючи їм гармонійний і естетичний вигляд.

 

Наявність власних виробничих і складських активів дає можливість ПП Ларіс оперативно задовольняти будь-яке побажання своїх покупців, пропонуючи необхідну продукцію з якісної нержавіючої сталі.

Сьогодні компанія Ларіс:

·         постійно модернізує та вдосконалює моделі рушникосушарок і дизайн-радіаторів, збільшує їх роздрібні та оптові продажі;

·         займається оптовими поставками по Україні імпортного нержавіючого якісного металопрокату;

·         розробляє і виготовляє продукцію із застосуванням останніх конструкторських рішень;
виконує індивідуальні нестандартні замовлення, використовуючи потужності спеціалізованого цеху;

·         має згуртований колектив, що складається з більш ніж 200 професійно підготовлених фахівців;

·         володіє торговельною мережею в Україні, Росії, Білорусі, Казахстані, Молдові, країнах Прибалтики, в Нідерландах і ФРН.

Вгору