Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Paffoni

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Бренд заснований у 1953 році у місті Погно Робертом Паффоні. Спочатку компанія називалася Roberto Paffoni. Це було невелике виробництво, якому від перших днів доводилося витримувати жорстку конкуренцію. Незважаючи на складність виходу на ринок, мале підприємство чудово впоралося зі своїм завданням. Насамперед завдяки наполегливості, підприємницькій жилці та величезній працьовитості.

 

Ключовий принцип, який слідує Paffoni, залишається незмінним протягом десятиліть — максимальне задоволення запитів клієнтів. Як каже Уго Паффоні, син Роберто, головною цінністю для їхньої компанії завжди є, була і буде якість. Виробничий процес постійно вдосконалюється, технології оновлюються, модернізується обладнання. Це дало змогу вийти в лідери та реалізовувати продукцію не лише в Італії, а й далеко за її межами: сантехніка «Паффоні» постачається у понад 50 країн світу — понад 5 млн виробів щорічно.

Причини успіху

Значну частину прибутку керівництво компанії інвестувало у її розвиток. Наразі площа заводу перевищує 20 тис. м2. Організовано повний виробничий цикл: від розробки нових колекцій до контролю якості та відправлення. Технічний відділ працює в тісній зв'язці з дизайнерами - вражаючий зовнішній вигляд змішувачів та аксесуарів поєднується з довговічністю, функціональністю та практичністю. Paffoni – компанія, яка орієнтована на клієнтів. Це проявляється не тільки у винятковій якості та довговічності змішувачів, а й у фінансовій політиці. За рахунок технічних інновацій та постійної модернізації виробництва покупці отримують відмінну продукцію Premium-класу за звичайною ціною — це найкраще поєднання споживчих властивостей і ціни на ринку сантехніки.

Прагнення до ідеалу в усьому — стратегічна мета «Паффоні», задля досягнення якої бренд із незмінною постійністю вкладає величезні ресурси, підтримуючи впровадження нових технічних розробок та дизайнерських ідей. Високі досягнення компанії підтверджуються сертифікацією якості відповідно до стандарту UNI EN ISO 9001:2015.

Вгору