Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Cersanit

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Cersanit - один із найстаріших брендів керамічної плитки та керамічного граніту на польському ринку. Компанія Cersanit існує понад 100 років і зараз налічує 10 заводів, розташованих по всьому світу. Заводи, які постачають свою продукцію до Росії, розташовані в Україні, Польщі, Німеччині та Росії.

Всі заводи Cersanit – це високотехнологічні підприємства, оснащені найсучаснішим обладнанням з Італії.
 

Український завод Новоград-Волинський виготовляє близько 12 млн кв.м. плитки на рік. Завод був побудований з нуля на інвестиції компанії Церсаніт поряд із найкращими родовищами глини в Україні, що не лише гарантує якість сировини, а й скорочує витрати заводу на логістиці.

Інтерес до бренду Церсаніт з кожним роком все зростає, у зв'язку з чим компанія намагається не тільки збільшувати свої потужності, але і вводити все більше нових різноманітних колекцій, підтримуючи інтерес покупця, що постійно змінюється у своїх пристрастях. Створення колекцій, адаптованих під менталітет та переваги споживачів кожної окремої країни – відмінна риса бренду Церсаніт.

Продукція ТМ Cersanit не тільки відповідає всім нормам ДСТУ, а й має міжнародний сертифікат ISO, вимоги до плитки за яким значно вищі, ніж вимоги до ДСТУ. Усі колекції виготовляються саме за рекомендаціями ISO.

Якщо говорити безпосередньо про колекції, то слід зазначити, що крім унікального підходу до кожного окремого споживача, різноманітності фактур, візерунків, форматів плитки, Cersanit пропонує перевірену часом та досвідом якість продукції та охоплює сегменти від плитки класу економ до середнього та вище. Серед колекцій Cersanit можна знайти плитку для ванних кімнат, кухні, плитку для підлоги в будь-якому колірному рішенні, а сама компанія навіть поділяє їх на 4 сезони-настрою: зима, весна, літо і осінь. А найближчим часом Cersanit уніфікує розміри своїх колекцій для максимальної зручності покупців.

Сантехнічні вироби компанії відповідають найвищим міжнародним стандартам якості!

Вгору