Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Catalano

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Заснована 1967 р. в Італії фабрика Ceramica Catalano спочатку займалася виробництвом висококласного санфаянсу, віддаючи пріоритет створенню неординарного інноваційного дизайну. 

В результаті проведеного наприкінці 80-х років. минулого століття дослідження компанія отримала новий принцип - «створювати прості функціональні вироби».

Сьогодні Catalano є італійською компанією, яка пропонує найкращу виробничу якість у галузі сантехнічної кераміки Made in Italy. Єдине підприємство, розташоване у Фабриці ді Рома (Вт) на 170 000 м.кв. з яких 70 000 – крита площа, 240 працівників, обладнання нового покоління, які розвивають виробничу потужність до 1500 виробів на день. 

Цифри, що підтверджують технологічну та культурну першість, отриману з роками досвіду та підтверджену міжнародним визнанням.

Нова емаль CATAGLAZE

Особлива емаль, яка надає кераміці стійкості та зносостійкості, сплавляючись із самим матеріалом при 1250°. CATAGLAZE - це революційне емальоване покриття, вищого технічного рівня, яке забезпечує одразу відчутну різницю порівняно з традиційно обробленими поверхнями.

Ця емаль, розроблена компанією Catalano, гарантує виняткові результати: поверхня не псується, має тривалий термін експлуатації, так само, як і кераміка, не втрачає блиску, з часом зберігає свою гладкість та підвищує стійкість до дії хімічних речовин.

Крім того, створюючи абсолютно гладку та поліровану поверхню, CATAGLAZE усуває пори та мікровпадини, перешкоджаючи осіданню пилу на поверхні, що забезпечує максимальну гігієну та більш легке та швидке очищення.

Також забезпечується
повага до довкілля: завдяки використанню меншої кількості миючого засобу,
необхідного для очищення сантехнічних виробів, зменшується забруднення
хімічними речовинами.

Вгору