Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Botticelli

Бренд Botticelli – це італійський шик та елегантність українського походження. Ваша ванна кімната, обставлена ​​якісними стильними меблями преміум-сегменту ТМ Botticelli, нагадуватиме фото з обкладинки дизайнерського журналу. І заради її покупки вам не доведеться жертвувати довгоочікуваною відпусткою.

Історія бренду

Роком створення торгової марки Botticelli прийнято вважати 2008 рік.

2006 - У знаменитій картинній галереї Уффіці, під впливом безсмертних полотен італійського художника Боттічеллі, було прийнято рішення дати це ім'я новій лінії вишуканих меблів для ванних кімнат.

2008 - початок виробництва меблів під брендом Botticelli на потужностях компанії «Ювента»;

2014 рік - відкриття окремого заводу;

Компанія активно розвивається, її продукція вже добре відома в Україні та за її межами. У найближчих планах вихід на західноєвропейські ринки. Щоб наблизити цю мету, компанія регулярно бере участь у міжнародних меблевих виставках.

Переваги меблів для ванної кімнати Botticelli

Будь-яка річ, незалежно від стилю чи дизайну, в першу чергу цінується за свою якість. Дізнавшись більше про процес виготовлення меблів для ванної кімнати ТМ Botticelli, ви зрозумієте, чому вони варті своїх грошей.

• У створенні фабрики брали участь італійські інженери. На даний момент вона є найбільш технологічною на території усієї Східної Європи. На фабриці встановлено обладнання провідних компаній Німеччини, Італії та Франції.

• Виробництво повністю автоматизоване, що унеможливлює дефекти виробу з вини людського фактора.

• Застосовувана технологія фарбування меблів у чотири шари є унікальною для нашої країни.

• Для гарантії бездоганної якості всі деталі виробів проходять подвійний контроль: перед та після збирання.

• Висока якість комплектуючих забезпечує надійність та довговічність меблів.

Меблі ТМ Botticelli зручні і практичні, при цьому мають оригінальний дизайн, здатний задовольнити навіть найнезвичайніші і найвибагливіші смаки. Розкіш видно у кожній деталі, проте це не музейні експонати — користуватися такими меблями дуже комфортно. До того ж, вона екологічна і не шкодить здоров'ю покупців. У процесі виробництва не страждає і довкілля.

Немає товарів

Вгору