Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Axor

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Якщо мова заходить про компанію Axor, то знаючі люди відразу ж уявляють величезний перелік сантехнічної продукції. Виробник із Німеччини протягом не одного десятка років займає лідируючі позиції на світовому ринку сантехніки. Будь-який товар, виготовлений компанією – це висока якість, надійність, довговічність.

Історія виникнення бренду Axor

Мало яка компанія може похвалитися такою насиченою та багаторічною історією. Майже сотню років існування нараховує виробник з Німеччини. У той час Ганс Грое (інженер), спираючись на свій багатий досвід та знання в галузі сантехнічного обладнання, став біля джерел майбутнього бренду. На початковому етапі їм було засновано невелику мануфактуру. Не довго думаючи, засновник назвав компанію, виходячи зі свого імені та прізвища – Hansgrohe. Вже тоді вона зробила справжній прорив на сантехнічному ринку. Її продукція перевершувала товар конкурентів кілька десятків років. Справжнім проривом для компанії, який зробив її впізнаваною, а її затребуваною продукцією, став 1928 рік. У той рік компанія вперше у світі презентувала широким масам перший ручний душ. З цього і почалася нова ера для таких сантехнічних пристроїв.

Незважаючи на світову славу, співробітники компанії продовжували вдосконалювати свою продукцію, впроваджувати нові технології, налагоджувати випуск нових і нових сантехнічних моделей. З кожним роком їхній асортиментний перелік розростався. Світ побачив досить велику кількість суббрендів, розрахованих на різні сегменти ринку. Одним із таких суббрендів і стала компанія Axor.

Вона була заснована у 1994 році та розрахована на виробництво дизайнерської сантехнічної продукції. У тому році компанія виникла внаслідок тісної співпраці з відомим світовим дизайнером Філіпом Старком.

Основна стратегія Axor була спрямована на випуск нових моделей дизайнерської сантехніки у тісній співпраці з найкращими світовими дизайнерами, серед яких Філіп Старк та Жан-Марі Массо, Антоніо Читтеріо та Патрісія Уркіола, чиї імена голосно звучать по всьому світу.

Завдяки спільним зусиллям найкращих дизайнерів, ідеально налагодженому виробничому процесу, сучасному обладнанню, постійному впровадженню нових технологічних процесів світ побачив досить багато дизайнерських колекцій сантехнічного обладнання. Завдяки цьому товар, що випускається Axor, користується величезною популярністю у всіх точках Європи та Америки.

Про високу якість сантехніки свідчить і той факт, що продукція німецького виробника Axor встановлена ​​в хмарочосі Burj, який знаходиться в Дубаї, причому в його люксових номерах. Крім цього, сантехніку названого німецького виробника можна зустріти в апартаментах «Bulgari», «Yoo», навіть у британському лайнері «Queen Mary II» ми побачимо встановлену сантехнічну продукцію Axor.

Сучасний німецький бренд Axor

На сучасному етапі продукція компанії Axor з Німеччини налічує понад тисячу найменувань сантехнічної продукції. Вражає як різноманіття одиниць, а й стильові рішення сантехнічного устаткування. Зараз можна купити такі види сантехнічного товару відомого світового виробника Axor:

• гарнітурні душові системи та змішувачі, призначені для ванних кімнат;

• змішувачі для умивальників та душових.

Не меншої уваги заслуговують і додаткові аксесуари, що виробляються Axor, а це мильниці та тримачі для паперу, гачки та йоржики для туалету, стійки тощо.

Три принципи розвитку Axor:

 • акуратність;

• педантичність;

• неперевершена майстерність у галузі виробництва сантехнічного обладнання.

Вгору