Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Armatura

KFA Armatura – це виробник, що пропонує сучасні рішення у сфері сантехнічного та опалювального обладнання. Історія компанії походить від 1922 року, в якому розпочав свою роботу завод Łagiewnicka Fabryka Armatur. Підприємство випускало арматуру та супутні товари із кольорових металів.

1922 року починає роботу підприємство Łagiewnicka Fabryka Armatur Sp. z o.o. Завод виробляє арматуру та інші вироби із кольорових металів. Цікаво, що того ж року завод Ursus випустив свій перший трактор, хоча до цього він виробляв обладнання для кондитерської, харчової та винно-горілчаної промисловості, а також двигуни внутрішнього згоряння. А польський уряд та шведське акціонерне товариство Cedergren (компанія Ericsson) започатковують Польське телефонне акціонерне товариство (Polska Akcyjna Spółka Telefoniczna, PAST) для будівництва та експлуатації телефонних мереж.

1937 – впровадження технології безпосереднього хромування. Штат: 214 працівників, обсяги виробництва: 238 тонн, 350 базових моделей

1948 засновано державне підприємство Krakowska Fabryka Armatur Przedsiębiorstwo Państwowe 1956 відкриття ливарного заводу Krakowskie Zakłady Odlewnicze

1961 об'єднання вищезгаданих компаній в одне підприємство – Krakowskie Zakłady Armatur (Краків)

1971 року в асортименті з'являється абсолютна новинка на польському ринку – алюмінієвий радіатор. У пресі пишуть: «У першому кварталі завод Armatura виробив 4,5 тис. т. зв. «погонних метрів» радіаторів, а до кінця року на ринок буде випущено 130 тис. метрів» (Dziennik Polski, 9 травня 1974 р.).

1997 підприємство Krakowskie Zakłady Armatur перетворено на одноосібне товариство Державного казначейства Krakowska Fabryka Armatur. У новітній історії Польщі це унікальний рік, оскільки саме в ньому набирає чинності нова Конституція РП і Польща підписує договір про вступ до НАТО.

1999 р. приватизація компанії шляхом продажу пакета акцій стратегічному інвестору – страховій компанії PZU Życie S.A. У тому ж році відбулася прем'єра фільму «Пан Тадеуш» режисера Анджея Вайди, а в Інтернеті, що розвивається скаженими темпами, з'являється, серед іншого, веб-сайт Allegro.pl.

2000 нове тисячоліття компанія розпочала з реалізації широкомасштабної програми реструктуризації та модернізації. Внаслідок цього з'явилося нове виробниче підприємство.

2005 рік переломний у розвитку компанії – на ринок випущено 50 нових змішувачів. У Польщі закрито останню аналогову телефонну станцію і вперше відзначено День безпечного Інтернету.

2006 У 2006 році все виробництво займало площу близько 11 тис. м2. Поряд із встановленням та запуском нового виробничого обладнання введено в експлуатацію нові очисна станція та газова котельня. У рамках оснащення підприємства сучасними машинами та обладнанням придбано новий апарат для гальванізації, полірувальні столи, миюче обладнання та установку для лиття під низьким тиском.

2007 року дебют на Варшавській фондовій біржі

2009 року створено групу компаній Armatura, до якої увійшли дочірні компанії Armatoora SA та Armagor Sp. z o.o. (Нині Armagor SA). Тим часом Єжи Бузек став головою Європейського парламенту, а у Варшаві закладено перший камінь під будівництво Національного стадіону.

2014 р. Armatura Kraków SA перестає бути публічною компанією, акції якої котируються на Варшавській фондовій біржі.

2018 Польща святкує 100-річчя від дня здобуття незалежності, компанія динамічно розвивається та отримує премію «Компанія 100-річчя», готуючись до наступного сторіччя своєї діяльності.

МІСІЯ

Місія – забезпечення комфорту всім, хто користується продукцією компанії, рішеннями та послугами. Пріоритетом є постійне підвищення якості виробів шляхом безперервного моніторингу потреб та переваг клієнтів, а також удосконалення асортименту як в естетичному, так і функціональному плані.

ЛЮДИ

Сила будь-якої компанії – у людях, KFA Armatura – не виняток. Співробітники – це найцінніший капітал. Завдяки кільком поколінням відданих своїй роботі людей підприємство Armatura Kraków SA вже майже 100 років не лише продовжує бути присутнім на ринку, а й постійно розвивається, прискорюючи динаміку своєї діяльності.

ТЕХНОЛОГІЇ

Завод розташований в Нісько, в Підкарпатті. За контроль якості на всіх стадіях виробництва та за впровадження нової продукції відповідає власний відділ НДДКР. Аудит процесів виробництва здійснюється відповідно до стандарту ISO 9001.

ПРОДУКЦІЯ

Компанія пропонує широкий асортимент змішувачів для ванної кімнати та кухні, алюмінієвих радіаторів, а також клапанів та арматури для систем центрального опалення. Головне для KFA Armatura – надавати клієнтам зручні рішення. Зручні, інноваційні та функціональні.

Немає товарів

Вгору