Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Alcaplast

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Компанія Alcaplast була заснована в 1998 році як приватна чеська компанія. В даний час компанія має шість дочірніх підприємств за кордоном та експортує свою продукцію у більш ніж 40 країн світу. Alcaplast є найбільшим виробником сантехніки у Центральній та Східній Європі. Виробляється понад 580 продуктів – впускні та випускні механізми, сифони, системи інсталяції, жолоби, зливні трапи, сидіння для унітазу та інші продукти.

У філософії компанії ключову роль відіграє якість та дизайн. Преміальний бренд ALCA представляє цілу низку елегантної продукції з високою споживчою вартістю. Alcaplast також є творцем нових напрямків у сантехніці, а співпраця з провідними чеськими дизайнерами у створенні нових ліній асортименту принесла безліч нагород, таких як премія Red Dot 2014 за колекцію кнопок управління FLAT.

Продукти Alcaplast знаходять своє застосування у будівництві та реконструкції будівель. Технічні експерти Alcaplast ретельно перевіряють надійність та безпеку всіх продуктів. Перед відправкою продукції Alcaplast із заводу тестується якість кожного виробу.

Метою компанії Alcaplast є створення продуктів, що працюють непросто надійно, а відповідають усім вимогам Клієнта та підвищують їхню «якість життя».

Вгору