Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Aco

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

ACO – займається системами зливу та відведення води. Компанія була організована в 1946 році в Німеччині Йозефом-Северін Альман. Спочатку Альман зі своїми синами Юліусом і Кейтом займається виробництвом бетонних будівельних елементів та вікон.

 Але через 14 років, вирішивши, що необхідно розширювати виробництво, починає займатися водовідведенням. І в 1960 в асортименті продукції компанії ACO вперше з'являються водовідвідні канали. А через десять років у 1970 році підприємство займає лідируюче місце на ринку, що призводить до розширення, і вперше створюється представництво за межами Німеччини.

На початку 1980 року Йозеф-Северін Альман поступово передає кермо влади своєму племіннику Хансу-Юліусу Альману, який захоплено займається виробництвом і стрімко розвиває компанію. Завдяки чому компанія зараз є міжнародним холдингом, що володіє 26 виробництвами і 60 збутовими компаніями, що займаються продажами найширшого асортименту продукції по всьому світу. 

Серед об'єктів, на яких встановлені системи ACO, значаться великі міжнародні аеропорти, олімпійські стадіони, заводи, харчові виробництва, торгові та бізнес центри, паркові зони, транспортні термінали.

Вгору