Добавьте товары для сравнения
Добавьте товары в желания
0
Мой заказ
Каталог
Рус

Унитазы

Сортировка:
по популярности сначала дешевле сначала дороже по названию
Отображение:

Здавалося б, такий простий і звичний для нас предмет ванної кімнати, як унітаз, має давню історію. Сучасний унітаз як такий з'явився на початку ХХ століття, коли увійшли до масового виробництва фаянсові вироби, але до цього були нічні вази, розписані художниками, перші дерев'яні вироби зі зливним бачком (ХVI ст.) та багато інших  винаходів. Керамічний унітаз має багато позитивних характеристик, пов'язані з матеріалом виготовлення.

Найбільш міцними та довговічними вважаються фарфорові унітази, які легко очищаються та дуже надійні. Візуально від них неможливо відрізнити фаянсові вироби. Ці унітази теж міцні, але здатні вбирати вологу, яка згодом провокує появу тріщин. Розібратися в особливостях кожного товару допоможе консультант, який має доступ до супровідної документації від виробника.

 Сучасні технології дозволяють створювати унітази-біде, компакт-системи та інші новинки. Унітази відрізняються за кольором, розмірами, оснащенням і типом зливу, по виду підключення до каналізації. Є моделі зі зливним бачком, вбудованим або навісним.

Асортимент продукції дуже широкий!

Наверх